úterý 2. prosince 2014

POTOK STÍNŮ (Joy Fieldingová) - recenze

Název: Potok stínů (SHADOW CREEK)
Autorka: Joy Fieldingová
Nakladatelství: Ikar
Rok vydání: červenec 2013
Anotace: Nový román jedné z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších spisovatelek současnosti svádí dohromady nesourodou pětici lidí, kteří spolu nedobrovolně prožijí konec týdne v Adirondackských horách. Valerie Roweová se těší na oslavu svých čtyřicátin s přáteli. Rozvádí se se záletným manželem Evanem, který se chystá strávit výjimečný víkend se svou mladou atraktivní snoubenkou Jennifer a šestnáctiletou dcerou Brianne v luxusním horském hotelu. Plány všech se ale zbortí v okamžiku, kdy Evana ve městě zdrží pracovní záležitosti. Požádá Valerii, aby dceru i snoubenku odvezla do hor s tím, že za nimi později přijede. Valeriini podivínští přátelé – starožitnice Melissa a gay James – se nabídnou, že ji doprovodí. Nikdo však netuší, že v horách na ně číhá nebezpečí v podobě sériových vrahů, kteří zabíjejí jen pro své potěšení. Napětí mezi dcerou a matkou se stupňuje stejně jako řádění zabijáků, kteří hledají nové oběti. A pak Brianne v noci zmizí…
Moje recenze:


3 komentáře:

  1. Vypadá to fakt božsky :O přemýšlím o tom, že si ji koupím :)

    OdpovědětVymazat
  2. Strašně strašně moc mě štve, že jsem tvůj blog neobjevila dřív, protože teď už to asi všechno nedoženu :-/ Videa jsou super super super!!! :-)

    OdpovědětVymazat
  3. Je to hezké video,kniha je fakt bombastická mám ji z knihovny a jsou na ni rezervace, pořád, čemu se ani nedivím, začátek je trošku zdlohavý ale dá se přelouskat.

    OdpovědětVymazat

Moc Ti děkuji za komentář! Vždycky mi udělá radost :))
Můžeš mi také napsat na můj mail: rodawzknihankova@gmail.com