pondělí 25. ledna 2016

TÝDEN S KNÍŽKOU ✰ 64

Ahoj, všechny Vás vítám u nového Týdne s knížkou!! :-))
+ pozor pozor! Ve videu jsem zapomněla zmínit soutěž na Facebooku o 3 knihy V DIVOČINĚ, takže pokud byste měli zájem, koukněte :) https://www.facebook.com/Knihankov/

9 komentářů:

 1. Páni, vážně skvělé video. Koukám, že máme podobný styl. Taky sleduju Walking dead, Cirkus Humberto jsem taky hodněkrát viděla a ten film ze včerejška je prostě úžasnej! I ti herci. :-D

  OdpovědětSmazat
 2. K tomu učení, mě třeba pomáhá, když si to přepíšu vlastní rukou a pak si to nahlas čtu. Z počítače se to nedokážu učit, už jsem to jednou zkoušela, ale nedokázala jsem u toho vydržet celý den :/ a jelikož máme na výšce všechno v prezentacích, tak si pak doma to nejdůležitější vypisuji a pak až z toho se učím no a tohle zkouškové se mi to vyplatilo a všechno jsem nakonec zvládla :-)

  Ke knížkám. Nečetla jsem ani jednu, ale všechny znějí dost zajímavě. Já mám teď čtrnáct dní volno, jelikož nám škola začíná až 8.2. tak mám v plánu se položit do knížek, už jich tu na mě docela dost čeká nějakou tu dobu XD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Gratuluji ke zkouškovému!:) A děkuji za učící se tipy.. takže taky přepisuješ:)
   Užij si prázdniny!:)

   Smazat
 3. Na bazárek určitě některý den přijdu, v Na stromě to mám moc ráda :-) Video o recenzních výtiscích mě zajímá, já sice zatím s nikým navázanou spolupráci nemám, ale časem bych velice ráda. Jestli i přesto zavítáš ke mně na blog, budu hrozně moc ráda. :-)

  http://story-huntress.blogspot.cz/

  Z vlastní zkušenosti vím, že v okamžiku, kdy se pro mě něco stane povinností, přestane mě to obvykle bavit. Můj vztah k povinné četbě je proto celkem komplikovaný =D

  OdpovědětSmazat
 4. Jsi naprosto úžasná!!!! Ten projekt, který jsi rozjela je naprosto báječný a moc Ti přeju, aby se všechno vydařilo tak, jak si přeješ a aby se třeba i další nakladatelé chytli za nos a poslali také knížky. :) Já se na bazárek bohužel nedostanu, pro mě je to opravdu hodně daleko, ale držím palcem ať se všechno prodá, ať je hodně peněz pro pejsky. :)
  Jinak miluju Cirkus Humberto a kdysi jsem četla i knížku, ale seriál se mi líbil víc... :)
  Jinak recenzní výtisky beru přes web VašeLiteratura.cz, jako blogerce mi zatím nikdo spolupráci nenabídl, takže si vlastně sama vybírám co chci a také si koriguji, kolik si toho naberu, abych to vždycky do toho cca měsíce stihla přečíst a zrecenzovat, přičemž recenze píšu dvě - jednu pro zmíněný web a jednu na svůj blog Kavárna u Henrietty. :)
  Měj se krásně Irenko a jen tak dál! :)

  OdpovědětSmazat
 5. Musím přiznat, že často když mluvíš, mi přijde, že mi čteš myšlenky. Alex je můj jeden z nejoblíbenějších herců. Stormbreaker s ním je naprosto úžasný! Nemluvně o Netvorovi, který mě také dostal na kolena. Btw. Doporučuji Magic Mika - Bez kalhot, kde sehrál úžasnou roli.
  Hrozně, ale opravdu strašně moc, se mi líbí vaše knihovna. Takovou mít doma skáču metr vysoko! Nádhera.
  Skvělé video! :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Alana Rickmana jsem oplakala, ale s touto nemocí se nedá jen tak bojovat. Bohužel to vím :) Doufám, že mu je už lépe.

   Smazat

Moc Ti děkuji za komentář! Vždycky mi udělá radost :))
Můžeš mi také napsat na můj mail: rodawzknihankova@gmail.com