čtvrtek 27. srpna 2015

SOUTĚŽ O PLAKÁTY ♥ HARRY POTTER + DIVERGENCE [do 20.9.]

Ahoj, všechny Vás vítám u nového videa a hlavně - soutěže! :-)
Soutěže mám v plánu dělat pravidelněji a častěji, protože mě baví dělat Vám radost :-)
Dneska si dáme soutěž o dva naprosto úžasné plakáty. Určitě potěším všechny fanoušky DIVERGENCE a HARRYHO POTTERA (a věřím, že takových lidí vůbec není málo! :))

Podmínky soutěže - do komentáře mi napište:
1) VÁŠ E-MAIL
2) DEJTE LIKE POSTERSHOPU NA FACEBOOKU → ZDE ODKAZ
3) NAPIŠTE MI, CO VÁS ČEKÁ TENTO ŠKOLNÍ ROK - JAKÁ ŠKOLA/PRÁCE, klidně se rozpovídejte, budu jedině ráda! :-)


Nepovinné!
1) Dát odběr na YouTube - ZDE ODKAZ
2) Stát se pravidelným čtenářem mého blogu
3) Dát like na Facebooku - ZDE ODKAZ
4) Sledovat mě na Instagramu - ZDE ODKAZ

SOUTĚŽ KONČÍ 20.9.2015
Doufám, že jsem Vám udělala radost, mějte se krásně, už teď se těším na Vaše komentáře! ♥

12 komentářů:

 1. e-mail: luciemackova82@gmail.com
  Letos budu v maturitním ročníku, takže to bude asi dost o nervy, ale i tak jsem ráda, že zase uvidím kamarády ze třídy, a že mám před sebou další etapu života. :) Také se budu hlásit na vysokou do Brna, takže opravdu doufám ,že se na svou vysněnou školu dostanu. :)
  Jinak Tobě přeji hodně štěstí a budu ti u matiky držet palce, věřím, že to zvládneš. :)

  OdpovědětVymazat
 2. e-mail: anezka.svarcova@gmail.com
  Letos jdu do třetího ročníku na šestiletém gymplu. Samozřejmě by mi nevadily delší prázdniny a trochu mě děsí představa všeho toho přibývajícího učení, ale přesto se těším-uvidím se po dlouhé době se svou třídou a jsem zvědavá, co mi další rok přinese. Doufám že spoustu dobrého, a to nejen mně :) Tobě přeji, abys zvládla tu matiku a dostala se na vysněnou školu ;)

  OdpovědětVymazat
 3. 1. vendy.vlk@seznam.cz
  2. hotovo
  3. já jdu do třetího ročníku zemědělské školy, docela mám nervy :) a ke všemu maturita se blíží. :)
  Mám tě ráda Rodaw, jsi úžasná. Tvé videa jsou krásná.

  OdpovědětVymazat
 4. 1. eliska-krizova@seznam.cz
  2. Eliška Křížová
  3. Tak já letos přestupuju na školu do Prahy, což bude určitě skvělá zkušenost a moc se tam těším:) Nemůžu říct, že bych velká města milovala, jelikož jsem vesničanka srdcem i duší, ale vzdělání je pro mě strašně důležité a těším se, jaké nové lidi tam poznám a co se všechno naučím:)
  Nepovinné:
  1. The Lizz
  2. The Lizz
  3. Eliška Křížová
  4. thelizz16

  OdpovědětVymazat
 5. 1- marie.horavova@seznam.cz
  2- Hotovo :)
  3- Jdu do 9.třídy ve vedlejší vesnici. Čeká mě druhý rok němčiny a samozdřejmě přijímačky, z kterých mám celkově strach a ani pořádně netuším kam bych si přihlášku dala. Ve škole mě baví matematika takže mě napadla obchodní akademie v Blansku.
  Na tento rok se i těším, zase uvidím kamarádky a koho by taky pořád bavilo sedět zavřená doma. Vitáhnu své oblíbené rifle, svetry a mikiny, protože bude podzim. :) Jediné co mi tak trošku vadí je, že nebudu mít tolik času na čtení, protože začnou povinosti - úkoly a učení. No, ale jsem optimista takže věřím že tento rok bude krásný a já se budu divit jak rychle přišli Vánoce, Nový rok, Velikonoce a nakonec ty vytoužené dlouhé prázdniny :)

  1- Hotovo :)
  2- Již dávno hotovo
  3- Také hotovo
  4- Instagram bohužel nemám

  OdpovědětVymazat
 6. martinapokorna01@seznam.cz
  hotovo
  Plakát Harryho P. bych chtěla pro syna. Jde to 3.třídy. První a druhý díl přečetl v 1.třídě. Třetí přečetl ve druhé třídě. (čte od 4 let) Čtvrtý díl zatím nechci dovolit. Harryho P. má moc rád a udělal by mu radost.

  OdpovědětVymazat
 7. misulka.navratilova@seznam.cz
  Ahoj moc ráda sleduji tvé videa a hledám v nich inspiraci na dárky a tak podobně. Jsem velký fanoušek Harryho Pottera, knihy už mám všechny přečtené a moc se mi líbily, takže plakát Harryho Pottera by mi udělal obrovskou radost. Jdu do 9.třídy na základní škole takže to bude velká fuška. Vůbec ještě nevím na jakou střední bych měla jít. Potom toho učení na přímačky a pak nějaké ty drobnosti jako je Mikuláš, výroba trička, tabla a nakonec rozlučák. Doufám že budu mít i chvíly na čtení a že zvládnu přímačky.

  OdpovědětVymazat
 8. 1) marky48dsp@gmail.com
  2) Marky Forejtová
  3) Tento školní rok pro mě bude opravdu zajímavý. Normálně bych šla do kvinty na osmiletém gymnáziu, ale rozhodla jsem se na rok odjet z Česka a zažít výměnný rok v Belgii. Takže teď jsem tady u hostitelské rodiny, brzy mě čeká škola ve francouzštině a vůbec nikomu tu nerozumím... Je to rozhodně zážitek na celý život - už teď, po týdnu :D O svém pobytu tady si píšu blog, který se jmenuje velmi příhodně: mylifeinchocolateland.blogspot.cz - kdyby ses chtěla dozvědět něco víc. Zážitků je spousta a únava na mě taky doléhá, ale nějak si tady snad zvyknu. Je to pro mě opravdu krok do neznáma, ale myslím, že nebudu litovat.
  Kdybych náhodou vyhrála (nikdy se mi to zatím nepodařilo), nemusíš mi plakáty posílat do Belgie - počkají na mě doma... I když tedy musím říct, že to bude dlouhé a napjaté čekání, protože ty "kousky", které jsi vybrala, jsou opravdu úchvatné a lepší jsi snad vybrat ani nemohla...
  Nepovinné:
  1) Marky48
  2) Marky48
  3) Marky Knihomolka
  4) :'(

  OdpovědětVymazat
 9. 1) adelatydlitova@gmail.com
  2)hotovo :-)
  3) Mě čeká tercie na gymplu.Že bych se do školy nějak hrnula to vůbec ne, ale je tu pár věcí, na které se hodně těším. Jednou z nich je určitě nepovinná latina, protože miluju historii a věci okolo ní. A dále pak cestování: určitě Skotsko a potom (a to velmi doufám, že dopadne) Petrohrad. Velkou radost mi udělal fakt, že moje nejlepší kamarádka se dostala na školu blízko té mé a tak se dají očekávat dlouhé a krásné procházky po městě, knihkupectvích a antikvariátech :-)
  Kdyby tě náhodou zajímalo proč tolik toužím po těchto plakátech, uvádím vysvětlení:
  Harry Potter-to je moje láska už od utlého dětství, když jsem ještě vůbec neuměla číst předčítala mi ho mamka a jakmile to jen trochu šlo, střídaly jsme se, jednu kapitolu ona, jednu já.
  Divergence- k té mám trochu zvláštní vztah, nepatřím úplně k těm skalním fanouškům, ale má pro mě hodně citový význam. Totiž, když jsem odcházela na gympl, věnovali mi ji spolužáci na památku, každý mi tam napsal nějaký vzkaz, něco nakreslil nebo tak.

  OdpovědětVymazat
 10. 1. veronika.tichavska@seznam.cz
  2. Hotovo
  3. Jelikož tento rok jdu do 7.A ( na 8-etém gymplu) tak mě čekají prvním rokem semináře a jelikož jsem si zvolila Bi a Chemii tak se toho docela děím a jelikož jsem na gymplu čekájí mě tam take mé velice "oblíbene" předměty jako jsou humanitní předměty všeho druhu :D alespoň jsi mi příjemně zlepšila náladu a když už tu je ten podzim skoro tak to je taky supeer :D Miluju podzim a miluju HArryhO PoTTEra :D
  1. Hotovo
  2. Hotovo
  3. Skoro hotovo
  4. bohužel nevlastním :D

  OdpovědětVymazat
 11. 1) vircovaadela@seznam.cz
  2) Hotovo
  3) Tento rok jsem ve druhém ročníku na střední škole, která mě baví, ale pořád je to škola. Chodím na humanitní školu, máme rozšířenou výuku literatury :-) Víc mě ale baví současné knížky.


  Nepovinné!
  Myslím, že všechny čtyři položky splňuji :-)

  OdpovědětVymazat
 12. Ahoj Rodaw :-)

  1.kniznisen@seznam.cz
  2.Hotovo
  3.Tento rok jsem nastoupila na Střední školu...Jsem s ní celkem spokojena,ale angličtina bude asi velký oříšek :-(

  A ten zbytek, to splňují �� Jen Instagram nemám ��

  Měj se hezký, Knižní Sen

  OdpovědětVymazat

Moc Ti děkuji za komentář! Vždycky mi udělá radost :))
Můžeš mi také napsat na můj mail: rodawzknihankova@gmail.com