neděle 21. prosince 2014

Týden s knížkou ✰ 50

Ahojky, je tu vánoční Týden s knížkou! :)

6 komentářů:

 1. Teda dneska je to fakt dlouhé video ale mě to nevadí, naopak já mám dlouhé videa ráda :D Nekonečnou lásku mám doma a zatím jsem jí teda nečetla ale ani se mi do toho moc nechce protože všude slyším jen samé negativní ohlasy. Ale film jsem viděla a taky se mi moc líbil :D Jinak jak mluvíš o těch Vánočních speciálech tak to by bylo supr, všechny ty tři nápady na video jak tam říkáš by se mi líbily. Já bych nějaký takový speciál určitě chtěla protože mě hrozně baví se dívat na tvoje videa :-) Jsi moje nejoblíbenější blogerka! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. V tomhle videu ti to strašně sluší. A Hunger games knížky taky úplně miluju a ten třetí díl byl hezky natočený a líbil se mi, ale byl trochu nudný. Ale druhá část bude určitě mnohem lepší, na tu se už moc těším. Papírová města jsem zrovna včera dočetla a byl to moc pěkný příběh, ale myslím, že na Hvězdy nám nepřály a na Hledání Aljašky to nemá.

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné video, moc Ti to sluší :-). Úplně jsi na mě dýchla vánoční atmosféru (a to momentálně dělám věci do školy). Moc se na sobotu těším, snad dorazím, pokud nezabloudím :-)

  OdpovědětVymazat
 4. A mně stránky taky vypadly! A to jsem si říkala, jaká jsem hrozná, že se mi knížky rozpadají pod rukama, ale to já ne! O:) :D Setkání o Vánocích mi připomělo Prázdniny s Cameron Diaz. :) Viděla jsi film? Když ne, tak doporučuji, na Vánoce úplně ideální. :3 ^^
  Hunger Games mě okouzlily. :) Ale tak, sto lidí, sto chutí. :)
  ALEX! <3

  Vánoční speciál určitě natoč:)

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherné vánoční video :)
  Co se týče Hunger Games, tak já jsem první viděla film a až potom jsem četla knihy. Když se zpětně ohlédnu, tak musím uznat, že ten první film zase až tak skvělý nebyl. Z dvojky jsem byla stejně nadšená jako ty a trojku jsem ještě neviděla. Souhlasím s tím, že film by se neměl dělit na dvě poloviny. Ona samotná Síla vzdoru obsahuje měně akce než předchozí knihy.
  Taktéž jsem vánoční nadšenec a mám podobnou čepičku s kterou chodím po bytě :D
  Kocourek je naprosto nádherný :-)
  Papírová města i Hledání Aljašky bych si chtěla moc přečíst :)
  Na vánoční speciál bych se velmi ráda podívala ( třeba zrovna jak probíhá váš Štědrý den :))
  Měj se hezky a přeji Ti krásné Vánoce :)

  OdpovědětVymazat
 6. Tak já začínám Hunger games teprve číst,takže doufám,tak doufám,že to bude tak super jak mi všichni říkali.
  Od Johna Greena jsem četla také jenom Hvězdy nám nepřály,ale mám v plánu i Papírová města,Hledání Aljašky..
  Jak tak vidím,budu si muset napsat velký seznam,co všechno chci v nadcházejícím roce přečíst(takové předsevzetí) :-)
  Docela by mě lákalo vidět,co dostaneš pod stromečkem. Hlavně jestli dostaneš knihy.
  Jinak moc mě bavíš. Ta tvá energie,pozitivita a prostě jsi božská. A i když se závidět nemá,já ti závidím,kolik těch knížek máš a jak to všechno přečteš. :-) Krásné Vánoce a ještě krásnější nový rok. :-) S pozdravem Baru ♥

  OdpovědětVymazat

Moc Ti děkuji za komentář! Vždycky mi udělá radost :))
Můžeš mi také napsat na můj mail: rodawzknihankova@gmail.com