sobota 14. prosince 2013

Pulz - recenze

Autor: John Lutz
Nakladatelství: Domino 
Počet stran: 400
Anotace: Chcete zjistit, jak píše oblíbený autor Jefferyho Deavera?
Během převozu sériového vraha do věznice s nejpřísnější ostrahou udeří hurikán. Ostře sledovaný pasažér obrněného vozu beze stopy zmizí. Vládne sice všeobecné přesvědčení, že běsnění živlů nemohl přežít, ale jistotu nemá nikdo.To bylo před dlouhými deseti lety. Na transsexuálního zabijáka, který si nechával říkat Daniel Daniella, už svět téměř zapomněl. Teď se ale hrůzné vzpomínky znovu derou na povrch, protože bylo nalezeno několik zavražděných obětí – a modus operandi až příliš silně připomíná pohřešovaného vraha.
Mohl Daniel Daniella skutečně hurikán přežít? Rozhodl se pokračovat ve svém hrůzném běsnění, na němž on osobně neshledává nic špatného? Anebo je někdo jeho činy natolik fascinován, že hodlá svůj bizarní vzor napodobit? Ať už je pravda jakákoli, detektiv Frank Quinn má plné ruce práce. Ví totiž, že každý den, kdy zůstává vrah na svobodě, může stát další lidský život.

Za recenzní výtisk mnohokrát děkuji nakladatelství Domino!! :)

Moje recenze:

3 komentáře:

  1. Nočního pavouka jsem četla a líbil se mi. Na Pulz jsem zvědavá. Původně jsem si ho nechtěla ani přečíst, ale tvoje recenze mě přesvědčila, že tato knížka určitě bude stát za to :)

    OdpovědětVymazat
  2. Moc pěkná recenze! :) Tahle kniha je velmi zajímavá. Popřemýšlím o jejím přečtení. :)

    OdpovědětVymazat

Moc Ti děkuji za komentář! Vždycky mi udělá radost :))
Můžeš mi také napsat na můj mail: rodawzknihankova@gmail.com