úterý 12. února 2013

Report z našeho 6.srazu "Na slovíčko s knížkou"

Ahoj všem!
Dneska mám pro Vás report z našeho srazu, který se konal v sobotu 9.2... Musím říct, že to bylo naprosto super!!
Celý měsíc jsem neustále přemýšlela nad tím, co dát do programu na sraz, aby se nikdo nenudil.. Ono se totiž už jednou stalo, že jsme tak seděli a nikdo nevěděl, co říct.. Jak tak koukám, to už po tomto srazu nehrozí :D Divím se, že z nás té kavárny nevyhodili, fakt! Příště se budeme muset trošku víc krotit :DPlán jsem měla vymyšlený, ale pak nastala "komplikace". Dozvěděla jsem se, že na nás ČESKÝ sraz přijede RAKOUSKÝ kluk Dominik.. Nemohla jsem tomu věřit. Byla to pro mě čest a obrovská událost.. na druhou stranu to ale znamenalo, že se bude muset celý sraz konat v angličtině... Což nakonec vyšlo tak polovičně :DDen začal tím, že jsem šla sama vyzvedávat Dominika na nádraží. Tam jsem se dozvěděla, že si nechce měnit české koruny.. tak jsem ho pozvala na kafe. Moc nemluvil, ale kafe vypil a tak jsem měla radost :) Potom jsme se sešli s Domkou a šli všichni společně do Vaňkovky (Domi- hmmmm :D :D). Tam jsme vyzvedli Hanku a Terku, se kterou se znám už asi 5 let přes internet a konečně nadešel den D, kdy jsme se setkaly i v reálu a musím říct, že úžasnější to být nemohlo!!!!!!!

No a pak jsme se všichni sešli v knihkupectví. Začalo to nevinně.. Dominik nám napůl spal nebo si četl své vlastní mangy.. Tak různě jsme se bavili (anglicky i česky), dali si dobré pití a tak dál.. klasika.. No a potom přišel Skřítek s tím, jestli budeme hrát scénky.. Já je původně měla připravené, ale chtěla jsem to dělat tak, že vezmu knižní ukázky a ty budeme "zfilmovávat"... ty jsem s sebou ale neměla a tak jsme improvizovali. Rozdělili jsme se do družstev a každý tým si vymyslel scénku- většinou podle knihy, filmu nebo seriálu.. Mně se splnil můj sen, protože jsem si zahrála jednu z mých nejoblíbenějších postav - bad boye z Gilmorek, Jesse :D

Musím Vám říct, že jsem si sraz užila na 101%!! A už teď se těším na další.. a počítejte s tím, že scénky ipět budou :P Tak moc jsem se už dlouho nenasmála!! Doufám, že ostatní si to užili taky tak moc :)))
Jen mě mrzí, že jsem zapomněla dát deníček na podepsání :(( Celou dobu jsem ho měla v tašce.. jak jsem dala všem tu čokoládu, tak jsem zapomněla na deníček.. ach jo :( Ale aspoň, že s sebou měla Hanka foťák!!  Příště ho vezmu i já :P :D :))

No a tady je VIDEO!!

PS: Od tohoto srazu oficiálně začnem natáčet i srazová videa!! :o))

4 komentáře:

 1. To hmmmmm si odpusť! :D Ale jo, bylo to boží, božejší to už snad ani být nemohlo :D Scénky byly skvělé, taky se divím, že nás nevyhodili, jedna ta paní na nás koukala docela znechuceně :D A ta čokoláda, cos rozdávala - mňam! Už se těším na další sraz :3

  OdpovědětVymazat
 2. No super, zase mám čo závidieť 8D Krásne fotky 8) Vidieť, že ste si to užili 8)

  OdpovědětVymazat
 3. Paráda! :D Video je naprosto skvělé!
  Škoda, že já a hraní scének nejde dohromady.. Jsem naprostej hereckej antitalent! :D

  OdpovědětVymazat
 4. Bylo to strašně FÁJN!!!Perfektně jsem si to užila!Konečně jsme se dočkali našeho prvního setkání a lepší už to být ani nemohlo.Těším se na další sraz,který se doufám bude konat co nejdříve ;D Moc ráda jsem tě poznala :)

  OdpovědětVymazat

Moc Ti děkuji za komentář! Vždycky mi udělá radost :))
Můžeš mi také napsat na můj mail: rodawzknihankova@gmail.com