pondělí 30. července 2012

Rande na slepo s knižními hrdiny 3 - Gabriel


 
Meme, které vymyslela úžasná Snow Fairy. Cílem je představit svého oblíbeného knižního hrdinu :)


Můj dnešní hrdina: Gabriel
Z knihy Past od Lauren DeStefano. Na recenzi k této knížce se můžete podívat TADY.


Pro knihu Past mám slabost.Je to dokonalá dystopie, kterou rozhodně doporučuju a pokud jste si ji ještě nepřečetli, tak děláte véélkou chybu :-) Tato dystopie se zapsala hluboko do mě a dost často na ní myslím. Samozřejmě se už strašně moc těším na další díl, který by měl vyjít na podzim. 
Tato kniha je mi milá i svými sympatickými postavami. Mám moc ráda Rein a Jennu. Z mužských postav nesmím zapomenout na Gabriela, který vlastně bude tématem dnešního článku.398687_273121572757174_818702669_n_largeProč zrovna on? Já vlastně nevím.. Opravdu jsem si ho oblíbila. Je milý, chytrý, hodný, chudý, obyčejný a skvělý. Byl mi sympatický na první pohled. Je to takový ten klasický klaďas a pro ty já mám slabost :).
Zdá se mi jako statečný, férový a správný kluk. Opravdu je mi moc sympatický :)


Uvidíme, jak to s ním bude v dalším díle. Jsem taky moc zvědavá na to, jak se bude vyvíjet jeho vztah s Rein. Oba dva mám strašně moc ráda a velmi jim fandím. Ó, bože.. ať už ten druhý díl vyjde! To čekání nevydržíím!!

2 komentáře:

 1. Na Závist se chystám, někdy v budoucnu. Pokud si ji nekoupím, tak mi snad hodí záchranné lano knihovny. :D :)

  Pokud je to ale dobrák, tak u mě moc nepochodí. Já mám radši ty zlý kluky. :D Nevím proč. :) Nebo alespoň takový ty, co se o sebe umí postarat,. umí přežít v divočině... Jo, nejednou jsem si to místo s hrdinkami chtěla vyměnit. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas.. No hele takhle: Já bych si to na chvilku vyměnila s Katniss.. kvůli Hurikánovi :)

   Vymazat

Moc Ti děkuji za komentář! Vždycky mi udělá radost :))
Můžeš mi také napsat na můj mail: rodawzknihankova@gmail.com