středa 20. června 2012

Soutěž Vítejte prázdniny aneb vyhrajte knížky na léto! :)

Už je to nějaké ten pátek, co jsem na blog psala, že se bude konat nějaká letní soutěž. V minulosti na Knihánkově již jedna soutěž probíhala a to sice soutěž o autogram spisovatelky P.Briggs. Ale to byla jenom taková malá cena. Vítejte prázdniny Vám však nabídne opravdové knihy. Ovšem pro to, abyste je vyhráli, musíte něco udělat :-)) Spolu se mnou tuto soutěž najdete i na dalších blozích - ještě jednou všem děkuji za účast!! :)

A tady se dostáváme už k první věci, kterou chci s Vámi probrat - co vlastně musíte pro výhru udělat?
Ve finále asi půjde hodně o štěstí, ale i tak jsem se rozhodla, že to nebude jenom o formuláři a losování vítěze. Chtěla bych, abyste si výhru zasloužili :) O co tedy půjde? To se dozvíte ve videu:Seznam blogů, na kterých byste soutěž také měli najít:
(blogy se přihlásily, tak snad svůj slib dodrží a soutěž přidají :))
Jinak ve formuláři nenajdete žádné extra vstupy. Vše se bude odvíjet od Vámi vytvořeného videa :) Doufám, že i tak přibude nějaký ten pravidelný čtenář. Přece jen - pravidelní čtenáři jsou (snad) kvůli tomu, že máte rádi tento blog a ne kvůli soutěžím :))
Jinak ještě na závěr: Platí, že zapojené blogy můžou soutěžit navzájem u sebe - př.: já můžu soutěžit na misudai.blog.cz a misudai.blog.cz na knihankov.blogspot.com :)
12 komentářů:

 1. Tak tohle se mi vážně líbí, skvělý nápad! Budu ale muset prolistovat sešit z dějepisu. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakt se Ti to líbí? Tak to je skvělé, díky moc :) Už se těším !! :)

   Vymazat
 2. Já už jsem článek uveřejnila, ale snad nevadí, že formulář je hned v článku, protože jsem prostě blbá... :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Super nápad :) Jenom mi prosím tě přepiš adresu blogu, Knižní koutek se přestěhoval na blogspot.. :)

  OdpovědětVymazat
 4. 10 miliard lidí. :DD Jinak, skvělý, originální nápad... zapojila bych se, jenže jaksi se mi rozbila kamera, takže mám asi smůlu no. :D

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj! Myslím, že je to super nápad. A když třeba nevyhraju, tak to bude určitě sranda. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Tohle je určitě skvělý nápad a mě to moc láká, obzvlášť když mám tolik ráda dějepis a vyznám se v něm, ale jsem děsně stydlivý člověk a natáčení není nic pro mě. :D Takže mám smůlu. ^^ Ale jinak vážně hezký, originální nápad. :))

  OdpovědětVymazat
 7. Já jsem naopak ráda, že jsem se u tebe mohla zapojit :))) Jsem moc ráda, že jsi do takové soutěže šla :))) Rozhodně jich do budoucna udělej víc, já se určitě ráda zapojím :))) A tvé ceny jsou taky úžasné :)))

  OdpovědětVymazat
 8. RODAW - na tvůj blog nmůže chodit 10 mld lidí denně, ještě si chvíli počkej než s namnožíme, pro začátek se budeš muset spokojit se sedmi! ☼ =D
  Huáááá, super nápad! =)) už to mam natočený =D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bylo jen obrazně řečeno :-D
   Jinak opravdu natáčelas? Tak to je skvělá zpráva!! Aspoň někdo :-D

   Vymazat
 9. Jé super nápad :) Už to mám natočený :)) Ještě to dát na youtube a hotovo . jinak pěkný pyžamo takoví podobný mám taky :DD

  OdpovědětVymazat

Moc Ti děkuji za komentář! Vždycky mi udělá radost :))
Můžeš mi také napsat na můj mail: rodawzknihankova@gmail.com